Uluslararası Karayolu taşımacılığı

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine  her türlü nitelikte eşyanızı ve malzemenizi kısa sürece içerisinde, garantili ve sigortalı bir şeklide ulaştırmaktadır. Firmamız da bulunan C2 uluslararası ticari eşya taşıma belgesi ile Avrupa ve dünyanın her ülkesine özmal araçlarımız ile uluslararası karayolu taşımacılığı ve TİO belgemiz ile taşıma işleri organizasyonu ile müşterilerimize çözüm ortağıyız. hizmetlerimiz içerisinde yer alan komple karayolu taşıma olarak türkiyenin bütün şehirlerinden ve  parsiyel nakliye (parça yük taşımacılığı) düzenli olarak:

-FTL komple kamyon yükü: Türkiye’nin 81 ilinden komple yüklemeleri İskandinavya ve Avrupa olmak üzere karayolu taşıma hizmeti sunuyoruz.

-(LTL) Parsiyel kamyon yükü: istanbul,mersin,Gaziantep,hatay,konya,kayseri – iskandinvya ülkelerine parsiyel servis olarak 6 lokasyondan herhafta düzenli parsiyel çıkışlarımız vardır. Firmamızın izlediği güzergah türkiye kapıkule kapısından Avrupa ülkesine giriş yaparak dağıtım yapacak ülkelere doğru  hızlı bir şekilde yoluna devam etmeketedir.İskandinavya söz konusu olduğunda türkiye açısından durum değişmekte, ikş ülke arasında çok eskiye dayanan müttfiklik bulunmaktadır. Bu nedenle ticari faaliyetleri çok yoğun devam etmektedir. 

Depolama

Bir diğer adıyla gümrüksüz depolama hizmetleri olarak kabul edilen hizmetler, muhafaza edilen ürünlerin herhangi bir gümrük işlemine tabii tutulmadan depolanması anlamına gelmektedir.Bu aşamada ürünün belirli bir süre için korunması ve özelliklerini kaybetmemesinin yanı sıra müşteri taleplerinin eksiksiksiz bir biçimde yerine getirilmesine dönük tüm çabaları kapsamaktadır. Sizin için karmaşık olan depoma da ürünlerinizi sizin için depomuzda muhafaza edip korunmasını paketlenmesini transfer yapacak araca yüklenmesine kadar bütün çabaları sizin için yerine getirip depomuzda gayet korunaklı düzgün ve düzenli şekilde himayemiz altına alıyoruz…

özel, Asya, Avrupa ve doğu ülkelerine taşıma

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve yük çeşitlerine göre tüm Avrupa- Türkiye – Ortadoğu arası taşımaları, Türkiye- Irak hatlarında multi-model taşıma gerçekleştiriyoruz. Avrupa dan direkt Irak , İran , Gürcistan, Azerbaycan , Ermenistan, Kazakistan, Tacikistan ülkelerine komple özel dorse ölçülerini aşan ve diğer standart yüklemelerini geçekleştirmekteyiz. 15 yılı aşkın süresidir ırakta olan deneyimimiz ile taşımalarımızı tecrübe ile durmaksızın devam ettirmekteyiz. Özellikle ırak bölgelerine yaptığımız taşımalarda İskandinav ülkelerinde öncülük etmekte olup % 100 müşteri memnuniyetini gözeterek şu an ve ileriye dönük öncülük etmekteyiz…

NAKLİYE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Tır Karnesi

CMR Belgesi

Nakliyeci Makbuzu

Tesellüm Belgeleri

Başa dön